Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Co wyrośnie obok Stokrotki przy ul. Willowej?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 września 2016 r. o 10:24 Powrót do artykułu
odezwal sie chyba szofer nowobogackich spod lidla..ile placa za pisanie ze nikt nie chce stacji paliw...bo kazdy normalny kierowca chce miec w poblizu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem z botanika i chce stacje paliw!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcemy stacje paliw.podpisali kierowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie lubię troli internetowych. Jak w mordę strzelił potencjalny właściciel tego przybytku wypisuje te opinie bo nikomu normalnemu niezainteresowanemu by się nie chciało. Kto normalny chciałby mieć smród stacji benzynowej za oknem? Tankuje się na tyle rzadko, że zawsze można to załatwić po drodze. Ściemniacz i kombinatorek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kiedys tam bylo pieknie boisko pelnowymiarowe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dla stacji paliw a trolisku członek w zadek :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać stacje, a najlepiej dwie to nie będę w korkach stał :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do trolla...psycholodzy nazywaja to zjawisko terminem projekcji, czasem lustra, a zwyczajnie to sie mowi "kazdy sadzi wedlug siebie"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie ludzie będą parkować?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się przejdę, ale powiedz to tym ze wsi z rejestracją LUB. Chamy chodniki przejścia pozastawiają swoimi TeDeIkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosuje za stacja paliw!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym chciał nawet pięćdziesiąt stacji paliw w tym miejscu! Rozmawiałem z ludźmi i narasta coraz bardziej wzburzenie. Jest nas w tej chwili ok. 20 tys kierowców z Botanika, zwolenników powstania tej stacji. Jeżeli nie powstanie to zablokujemy wszystkie autostrady w Polsce i może nawet dojść do aktów samospalenia w proteście. Są nas już tysiące, dlatego co minute wrzucamy post na tym forum i wcale nie pisze tego jedna osoba zainteresowana powstaniem stacji. Spotykamy się co drugi dzień na tajnych zebraniach obok śmietnika przy Willowej, na zakończenie skandujemy zawsze nasze hasło: "Stacja o muerte!". Dajcie nam stację! Podpisano: 20 tys kierowców z Botanika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stacja miala stanąc obok Lidla....ale tutaj jak stanie cos jeszcze to współczuje mieszkańcom.....zapomnijcie o wjeżdzie i wyjeździe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu spod smietnika....jestes zalosny...chcemy stacje.wlasciciele aut z botanika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jeździ po mieście blachosmrodem??? Czysta patologia, ludziom się wieś z miastem pomyliła. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja paliwożerny :) możesz współczuć i tak dalej. I jestem przeciwko 20 tys. kierowców z BOTANIKA. Nie potrzebuję stacji paliw w środku osiedla i będę protestował tak jak wy. do czasu aż padnie pomysł "W każdym mieszkaniu stacja paliw". Buraki, kmiotki leniwe, to rozwiąże wasze kompleksy. Odręcisz kranik w łazience, wrzucisz monetkę i już zatankowane. Głupota nie zna granic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paliwozerny...a protestuj sobie ile chcesz...jest demokracja i mozesz...ale kogo to interswuje???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to se wybudujcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Halo, halo coś ci się gościu popierdaczyło. To nie to miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cosik mi tu śmiedzi "dochtorem", panie takim niby od leczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...